Ampute Milli Takımı Bodrum’da gençlerle buluştu

0

Ampute Milli Takımı oyuncuları ve teknik heyet, Bodrum’da düzenlenen sempozyumda gençlerle bir araya geldi.
Meksika’da 24 Ekim’de gerçekleştirilecek Dünya Kupası’nın hazırlıklarını Bodrum’da sürdüren Avrupa şampiyonu Ampute Milli Takımı, öğrencilerle buluştu.
Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda düzenlenen etkinlikte, öğrenciler, milli takım oyuncularını yakından tanıma fırsatı buldu.
Ampute Milli Takımı Teknik Direktörü Uğur Özcan, söyleşide yaptığı konuşmada, Avrupa şampiyonluğunun üzerine, Dünya Kupası’nı da Türkiye’ye getirmek istediklerini, bunda da oldukça iddialı olduklarını söyledi.
Takım kaptanı Osman Çakmak da gençlerle bir araya gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Kendisinin de üç çocuğu olduğunu belirten Çakmak, “Ampute Milli Takım Kaptanı olarak şunu çok iyi biliyorum. Geleceğin teminatı sizlersiniz. Ülkemizi idare edecek, bizleri yönlendirecek, ülkenin geleceği için proje yapacak, asla pes etmeyecek sizlersiniz.” diye konuştu.
Söyleşiye katılan Ampute Milli Takımı futbolcuları Rahmi Özcan ve Feyyaz Gözüaçık da öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Paylaş
Önceki İçerik15 düzensiz göçmen yakalandı
Sonraki İçerikBODRUMSPOR, KASTAMONUSPOR MAÇINA HAZIRLANIYOR
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here