Ampute Milli Futbol Takımı, Dünya Kupası’na hazırlanıyor

0

Ampute Milli Futbol Takımı, 2018 Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Bodrum’da kampa girdi.
Dünya Kupası hazırlıkları için Bodrum’da kampa giren Avrupa şampiyonu milliler, Bodrum Spor Kompleksi’nde bulunan antrenman sahasında teknik direktör Uğur Özcan yönetiminde çalışmalarını sürdürüyor.

Teknik direktör Uğur Özcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bodrum’da bu sene altıncı kez kamp yaptıklarını anımsatarak, ilçeye Avrupa Şampiyonası’nın ardından Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un daveti üzerine geldiklerini kaydetti.
Özcan, 5 Ekim’e kadar Bodrum’da olacaklarını ve çalışmalarına günde çift idmanla devam edeceklerini belirtti.
Bodrum’un ardından son olarak İstanbul’a yakın bir kamp daha gerçekleştireceklerini dile getiren Özcan, Dünya Kupası’nda en iyisini yapmak için çalıştıklarını kaydetti.

Paylaş
Önceki İçerikSON DAKİKA Bodrum’da Orman Yangını
Sonraki İçerikMakilik yangını kontrol altına alındı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here