Amerikalı komutanlar Marmaris’te incelemelerde bulundu

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Deniz Kuvvetleri bağlısı USS Porter gemisi Komutanı Yarbay Craig Trent ve ABD Deniz Ataşesi Yarbay Brett Meskimen, Marmaris'te çeşitli ziyaretlerde bulundu.

0
26
Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Deniz Kuvvetleri bağlısı USS Porter gemisi Komutanı Yarbay Craig Trent ve ABD Deniz Ataşesi Yarbay Brett Meskimen, Marmaris'te çeşitli ziyaretlerde bulundu. Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar'a (sol) makamındaki ziyarette USS Porter gemisi Komutanı Yarbay Craig Trent (sağ) geminin şapkasını hediye etti. ( Marmaris Belediyesi - Anadolu Ajansı )
Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Deniz Kuvvetleri bağlısı USS Porter gemisi Komutanı Yarbay Craig Trent ve ABD Deniz Ataşesi Yarbay Brett Meskimen, Marmaris’te çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Trent ve Meskimen ilk olarak liman ziyareti gerçekleştirdi. Trent ve Meskimen daha sonra Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel’i ardından Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerde bir süre sohbet eden komutanlar, Marmaris’e ilk kez geldiklerini, ilçede bulunmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikMilas’ın dördüncü barajı 21 bin 550 dekar alanı sulayacak
Sonraki İçerikOperasyonda elektronik sigara kimyasalı ele geçirildi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here