Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri
 

American Hospital The Bodrum Cup Yelken Yarışları 2. Gün

  • 20 Ekim 2021
American Hospital The Bodrum Cup Yelken Yarışları 2. Gün
bodrumolay

Bodrum-Çökertme arasında coğrafi rotada geçecek mücadelenin başlangıcında, yelkenciler iyi çıkış yapabilmek için çaba harcadı

Bodrum’da bu yıl 33’üncüsü düzenlenen The Bodrum Cup Yelken Yarışları’nda ikinci gün mücadelesi başladı.
Bodrum-Çökertme arasında coğrafi rotada geçecek yarışların özellikle teknelerin birbirine yakın ilerlediği başlangıç hattında, heyecanlı anlar yaşandı. Yelkenciler iyi çıkış yapabilmek için çaba harcadı. Yelkenleri rüzgarla dolan tekneler hızla yol aldı. Geriden gelen rüzgardan yararlanmak için bazı teknelerden başlangıçtan hemen sonra renkli balonlarını (üç köşeli hafif yelken) açması güzel görüntüler oluşturdu.
American Hospital’ın isim sponsorluğunda düzenlenen ve bu yıl rotasıyla orman yangınından etkilenen alanlara dikkati çekecek The Bodrum Cup Yelken Yarışları’nın ikinci gün mücadelesi tamamlandıktan sonra tekneler Çökertme bölgesinde demir atacak.
Yarışmacılar ve yelken meraklılarının orman yangınından zarar gören bölgelerde çeşitli etkinliklerde bir araya geleceği organizasyon yarın Çökertme-Çökertme etabıyla devam edecek. Yarışlar, dördüncü gün Çökertme-Kissebükü ve 23 Ekim’de son gün Kissebükü-Bodrum rotasındaki mücadelelerle tamamlanacak.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ