Altın Palet Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası ödül töreni

0

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonunca (TSSF) düzenlenen şampiyona, Bodrum açıklarında yapıldı. Farklı illerden gelen yarışmacılar, 4 noktada dalış yaparak en güzel video ve fotoğrafı çekmeye çalıştı.
Yapılan değerlendirme sonucunda dereceye giren yarışmacılara çeşitli ödüller verildi.
TSSF Asbaşkanı Şamil Aktaş, Federasyonun görüntüleme alanındaki faaliyetlerinin en prestijlisinin bu şampiyona olduğunu ve bunun, milli takımın belirlenmesine katkıda bulunduğunu söyledi.
Şampiyonada video dalında Turgay Ali Şanlı birinci, Ömer Korkmaz ikinci, Ali Şener üçüncü oldu.
Fotoğraf dalında balık kategorisinde Ufuk Dönmez, konulu makroda Ferhan Coşkun birinciliği elde etti. Makro, geniş açı ve modelli geniş açı kategorilerinde ise Taner Atılgan ilk sırada yer aldı.
Takım sıralamasında ise İstanbul Teknik Üniversitesi Spor Kulübü birinci oldu.
Bodrum’un su altı güzelliklerinin görüntülendiği şampiyonada, TSSF Asbaşkanı Aktaş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz ve TSSF yönetim kurulu üyeleri,  yarışmacılara kupa ve madalyalarını dağıttı.

Paylaş
Önceki İçerikAli Öztürk, Bodrum Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı
Sonraki İçerikDENİZ MÜZESİ’NDE HALİKARNAS BALIKÇISI ANMA GÜNÜ
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here