ALP AKÜ Bodrumlu İş Adamlarını Biraraya Getirdi

0
42

Akü konusunda Bodrum’a bir yenilik getiren Alp Akü şirketi, Yiğit Akü firmasının yetkili satıcı oldu. Bu nedenle Bodrumlu iş adamlarını, Azka Otel’de düzenlenen tanıtımda  Yiğit Akü firması yetkilileriyle tanıştıran Alp Akü, iddialı adımlarla Bodrum Piyasına girdi.
Hem kendi ürettikleri Alp Akü’yü, hemde değişik firmaların ürettiği aküleri Bodrum piyasasında satışını yapan Konacık’taki Kale iş merkezindeki Alp Akü şirketi sahibi Bahattin Karataş ve oğulları, “Biz Bodrumlu akü kullanıcılarına en ucuz ve en kaliteli aküleri sunuyoruz.” dedi.
Sattıkları akülerin, araba, motor, tekne, evlerde ve çeşitli cihazlarda kullanıldığını hatırlatan Bahattin karataş’ın oğulları Seçkin Karataş ve Ümit Karataş, “Akü’nün yanı sıra güneş enerjisi konusunda da Bodrum’da hizmet veriyoruz. Yiğit Akü ile çalışmaya başlamamız nedeniyle düzenlediğimiz bu toplantıda, müşterilerimize hangi akü’nün daha yararlı olduğunu anlatmaya çalıştık” diye konuştular.

 

Paylaş
Önceki İçerikYunuslar Marina’da Büyüdü
Sonraki İçerikDENİZCİLER ATIKSULARINI BASACAK YER İSTEDİ
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here