bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

ALMAN TURİST KOŞU GURUBUNA ORMANDA ÖZEL GÜVENLİKÇİ ŞOKU..

ALMAN TURİST KOŞU GURUBUNA ORMANDA ÖZEL GÜVENLİKÇİ ŞOKU..
allkaria

Bodrum’ a tatile gelen ve çocukları için akşam üstü koşuya çıkan Alman koşu gurubu ormanlık bölgede özel güvenlikçi terörü yaşadı. Turist kadınları kolundan tutup sürüklemeye çalışan özel güvenlikçiye rehberler sert tepki gösterdi.

Bodrum’un torba mahallesine yedi gün önce gelen Alman turist gurubu geçtiğimiz cumartesi günü saat 17.00 sıralarında otelden çocukları ile birlikte koşuya çıktı. Demir ormanlarında koşu yaparken önlerine çıkan özel bir şirkete ait güvenlik görevlisinin “Buradan geçemezsiniz burası şantiye alanı , yasak” demesi üzerine tartışma çıktı. Koşu gurubuna rehberlik eden Türk eğitmenin “Şantiye alanınız tam 5 km uzaklıkta bizim şantiye alanı ile ilgimiz yok burası orman yolu orman alanı kafanıza göre burayı kapatamazsınız, çünkü burada şantiye yok “ demesine rağmen özel güvenlikçinin kadın koşucuların çocuklarının kollarından tutup sürüklemeye çalışması gerginliğin yaşanmasına neden oldu.

ORMAN YOLUNUN ŞANTİYE İLE İLGİSİ YOK GÜVENLİKÇİ TERÖRÜ YAŞADIK
Adının açıklanmasını istemeyen eğitmen “Ormanlık yolun girişine bir özel güvenlikçi koymuşlar, Türkiye’de , dünyada örneği yok. Çünkü şantiye alanı dedikleri yer tam 5 km uzakta. Orman yolunu işgal etmişler, ayrıca o bölgede kişilerin şahıs arazileri var insanlar buradan ilerideki koylara yürüyüş yapıp denize girmeye giderler çünkü buraları ormanlık alan ve kamuya açık, kimsenin özel bir şantiye alanına gireceği yok, ancak bu tip adamları orman yolunu keserek koyanlar kendilerinde nasıl bir güç görüyorlarsa turist kadını çocuklarının önünde kolundan tutup sürüklemeye çalışabiliyorlar, ülkem adına utanç duydum, spora çıktığımıza pişman olup geri dönmek zorunda kaldık, bu bizim bir ayıbımızdan başka bir şey değil, orada bir orman memuru , polis jandarma olsa anlayabiliriz, ama böyle birşey yok” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ