Ale Yapı’nın Sponsor Olduğu Bilardo Turnuvası Büyük İlgi Gördü

0

Geçtiğimiz hafta sonu Bodrum Aslan Kaya Kafe Bistro ev sahipliğinde düzenlenen açılış turnuvası 3 gün sürdü. Ale Yapı Şirketinin sponsorluğunda geçen 3 top Bilardo Turnuvasında birinciği Tahir Alp aldı.
Ale Yapının başından beri büyük bir özenle takip ettiği 3 top Bilardo şampiyonasına katılan İzmir, Muğla ve Bodrumlu sporcular, hakemlerin  gözlemlediği maçlarda kıyasıya mücadele ettiler.
Yapılan karşılaşmaların sonunda dereceye giren Bilardocular, ödüllerini, Ale Yapı Halkla İlişkiler Müdürü Sema Balcı’dan aldılar.

 

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da deniz keyfi
Sonraki İçerikDUYGU SÖMÜRÜSÜNÜN YENİ YOLU
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here