bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

AKUT BODRUM 10 YAŞINDA

allkaria

 

Arama ve Kurtarma Derneği AKUT Bodrum’un 10. Kuruluş Yemeği geçtiğimiz akşam Bodrum’da gerçekleştirildi. Gecede AKUT Bodrum’a araç takviyesi için organize edilen müzayedeyi ise ünlü futbol adamı Erman Toroğlu yönetirken gecenin onur konuğu AKUT’un kurucusu ve Onursal Başkanı Nasuh Mahruki’di.

Sinevizyon eşliğinde AKUT Bodrum’un 10 yıllık faaliyetlerini kısa bir özetini yapan AKUT Bodrum Lideri Sadettin Uslu, derneklerine destek veren herkese teşekkür etti. AKUT Bodrum’un halichazırdaki en büyük ihtiyacının araç olduğunu belirten Uslu, “Elimizdeki iki araç çok eskidi, tamir edilemeyecek durumdalar. Sizlerin destekleriyle derneğimize araç alıp daha fazla hayat kurtarmak istiyoruz” dedi.

Gecede AKUT’a destek veren sanatçıların eserleri de müzayede ile satıldı. Derneğin en önemli ihtiyacı olan araçların alımı için yapılan müzayedeyi, ünlü futbol adamı Erman Toroğlu yönetti. Toroğlu, “Ben 20 sene patlıcan, biber, domates sattım. İlk defa resim satacağım. Nasıl bir sunuculuk yapacağım, onu da bilmiyorum”  dedi ama gecenin sonunda müzayededen satılan resimler ile 62 bin liralık gelir sağlandı.

Açık arttırmadan bir tablo satın alan Alptekin Polat satın aldığı tabloyu Bodrum Emniyet Müdürlüğüne hediye etti. Gecede birkaç tablo alarak AKUT’a destek sağlayan Alptekin Polat ertesi sabah Nasuh Mahruki ve Bodrum Ekibini Ramada Otel’de ağırlayarak birlikte kahvaltı yaparak AKUT’a ilerleyen günlerde nasıl destek sağlanacağı hakkında sohbet ettiler. 

Bodrumlu gazetecilerin çağrılmadığı gecenin haberi ise Akut Bodrum Lideri Sadettin Uslu tarafından gazetelere servis edildi..! Geceye davet edilmeyen gazetecilere, sonradan neden ihtiyaç duyurulur bilmek ise imkansız…

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ