AKUSTİK’TE VİTO DÖNEMİ BAŞLADI

0

Akustik Turizm’in 2018 sezonu için satın aldığı 60 adet Mercedes Vito Select’in ilk partisi olan 10 adet araç teslim alındı ve şöförsüz olarak Bodrum, İstanbul, İzmir, Antalya, Dalaman ve Trabzon ofislerinde  kiralanmaya başlandı.
En üst sınır araç özelliği taşıyan Mercedes Vito Select’ler, geniş iç hacmi, konforlu tasarımı ve az yakıt tüketimi sayesinde kullanıcıya ekonomik ve konforlu bir yolculuk fırsatı sunuyor. Toplamda 8 kişilik yolcu kapasitesi ile kalabalık gruplara yönelik olarak ekonomik bir çözüm alternatifi olan Mercedes Vito Select, Akusitk Turizm farkı ile şöförsüz olarak da kiralanabilmekte.
Akustik Turizm filosunun en yeni araçları olan Mercedes Vito Select araçlar, gelişmiş güvenlik donanımı, yüksek motor gücü, yeni nesil şanzımanı ve düşük yakıt tüketimi sayesinde kalite, konfor ve ekonomiyi ön planda tutan kullanıcılarından tam not alacak.

Paylaş
Önceki İçerikYIL SONU SERGİSİ AÇILDI
Sonraki İçerikDüğün Eylülde
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here