bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Akça : Sorunları biliyoruz, çözümleri ile geliyoruz

dr mehmet aşık

AK Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Av. Gültekin Akça seçim çalışmaları sürecinde vatandaşlarla yaptıkları görüşmelerde Menteşe ile ilgili sorunları tespit ettiklerini ve çözümlerinin de hazır olduğunu söyledi.

AK Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Gültekin Akça, uzun yıllardır Menteşe’de yaşadığını, kentin sıkıntılarını bu nedenle çok iyi bildiğini ve özellikle seçim dönemindeki saha çalışmalarında vatandaşla bire bir yaptığı görüşmelerde Menteşe’nin ve Menteşelilerin sorunlarını tespit ettiklerini ve bu sorunların çözümlerine yönelik projelerinin de hazır olduğunu ifade etti.

Sorunları biliyoruz. Çözümleri ile geliyoruz

Seçim çalışmalarına Menteşe Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte gece gündüz demeden devan eden Akça, bu kapsamda önümüzdeki günlerde Menteşe ile ilgili projelerini, belediye meclis üyesi adaylarının da katılacağı bir toplantıyla kamuoyu ile paylaşacağını söyledi. Menteşe için hayata geçirecekleri projelerin kentin marka değerini artırmaya yönelik projeler olduğunu ifade eden Gültekin Akça “önceliklerimiz yol ve altyapı olmakla birlikte ayrıca hayata geçirmeyi düşündüğümüz projelerimizle halkın sosyal ve ekonomik refahını artırmayı hedefliyoruz. Projelerimizi konusunda uzman arkadaşlarımızla çalıştık. Menteşe kent merkezimiz ve kırsaldaki mahallelerimiz için farklı farklı projeler hayata geçireceğiz. Menteşe’deki tüm sektörleri kapsayan kısa, orta ve uzun vadeli projeler planladık. Biz göreve geldiğimizde hayata geçireceğimiz projelerle Menteşe’yi hak ettiği yere taşıyacağız” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ