Akbük Koyu’nda ağaç katliamı

Muğla'nın Menteşe ilçesindeki Akbük Koyu'nda sahil kenarındaki ağaçları kesen kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldı

0
Muğla'nın Menteşe ilçesindeki Akbük Koyu'nda sahil kenarında bulunan çok sayıda ağaç kimliği belirsiz kişilerce kesildi. AA)

Muğla‘nın Menteşe ilçesindeki Akbük Koyu’nda sahil kenarında bulunan çok sayıda ağacın kimliği belirsiz kişilerce kesildi.

Yerkesik Mahallesi Akbük Koyu’ndaki sahil şeridinde çok sayıdaki ağacın kimliği belirlenemeyen kişilerce kesildiğini gören işletme sahipleri, durumu güvenlik güçlerine bildirdi.

İhbar üzerine bölgeye gelen Yerkesik Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri, iş yerlerinin güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

Farklı türlerdeki ağırlıklı menengiç ağaçlarının oluşturduğu çok sayıdaki ağacı keserek bulunduğu yere bırakıp kaçtığı tespit edilenlerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Paylaş
Önceki İçerikERGO-MIYC ‘de dördüncü ayak tamamlandı
Sonraki İçerikKamyonet mağaza vitrininden işyerine girdi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here