AK Parti’nin adayı Dr. Tahir Ateş

Uzun süredir Bodrum gündemini meşgul eden partilerin Bodrum Belediye Başkan adaylarının belirsizliğini ilk bozan Adalet ve Kalkınma Partisi oldu.

0
47

Uzun süredir Bodrum gündemini meşgul eden partilerin Bodrum Belediye Başkan adaylarının belirsizliğini ilk bozan Adalet ve Kalkınma Partisi oldu.

Geçtiğimiz Çarşamba akşam saatlerinde AK Parti Genel Merkezinde sona eren toplantıda, AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Muğla il’i değerlendirmesini yaparak, başkan adayları konusunda kararını verdi. Seçim İşleri Başkanı Mustafa Çelebi ve Muğla İl Başkanı Kadem Mete’nin de bulunduğu toplantıda yapılan değerlendirmeler sonrasında, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Bodrum Belediye Başkan adayı olarak Dr.Tahir Ateş belirlendi.

Kadın-doğum uzmanı Dr. Tahir Ateş’e başkan adaylığı konusundaki bilgilendirme bizzat Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından telefonla yapıldı. Telefon ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ile konuşan ve Bodrum Belediye Başkan adaylığının müjdesini alan Dr. Tahir Ateş, “Verilen görevi başarmak için çalışacağım” dedi.

Önümüzdeki günlerde Muğla’da, Muğla ve tüm ilçelerinin Belediye Başkan adaylarının resmi açıklaması yapılacak.

Paylaş
Önceki İçerikKaraova’lı öğrenciler ile Bodrum Şehir Tiyatrosu buluştu
Sonraki İçerikNazım Hikmet 117’inci doğum yılında Milas’ta anılacak.
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here