bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

AK Parti’nin adayı Dr. Tahir Ateş

AK Parti’nin adayı Dr. Tahir Ateş
REKLAM ALANI

Uzun süredir Bodrum gündemini meşgul eden partilerin Bodrum Belediye Başkan adaylarının belirsizliğini ilk bozan Adalet ve Kalkınma Partisi oldu.

Geçtiğimiz Çarşamba akşam saatlerinde AK Parti Genel Merkezinde sona eren toplantıda, AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Muğla il’i değerlendirmesini yaparak, başkan adayları konusunda kararını verdi. Seçim İşleri Başkanı Mustafa Çelebi ve Muğla İl Başkanı Kadem Mete’nin de bulunduğu toplantıda yapılan değerlendirmeler sonrasında, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Bodrum Belediye Başkan adayı olarak Dr.Tahir Ateş belirlendi.

Kadın-doğum uzmanı Dr. Tahir Ateş’e başkan adaylığı konusundaki bilgilendirme bizzat Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından telefonla yapıldı. Telefon ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ile konuşan ve Bodrum Belediye Başkan adaylığının müjdesini alan Dr. Tahir Ateş, “Verilen görevi başarmak için çalışacağım” dedi.

Önümüzdeki günlerde Muğla’da, Muğla ve tüm ilçelerinin Belediye Başkan adaylarının resmi açıklaması yapılacak.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ