AK Parti Muğla Milletvekili Demir, engellileri ziyaret etti

0
AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir (ortada), Bodrum Engelliler Sağlık Vakfını ziyaret etti. Turgutreis Mahallesi'nde engellilerin eğitim gördüğü vakfı ziyaret eden Demir, seramik atölyesinde engellilerin yaptığı eserleri inceledi. ( Osman URAS - Anadolu Ajansı )
Turgutreis Mahallesi’nde engellilerin eğitim gördüğü vakfı ziyaret eden Demir, yetkililerden çalışmaları hakkında bilgi aldı. ( Osman URAS – Anadolu Ajansı )
AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir (ortada), Bodrum Engelliler Sağlık Vakfını ziyaret etti.
AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir (solda), Bodrum Engelliler Sağlık Vakfını ziyaret etti.
AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir  Bodrum Engelliler Sağlık Vakfını ziyaret etti.

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, Bodrum Engelliler Sağlık Vakfını ziyaret etti.

Turgutreis Mahallesi’nde engellilerin eğitim gördüğü vakfı ziyaret eden Demir, yetkililerden çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Seramik atölyesinde engellilerin yaptığı eserleri inceleyen Demir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, engellilerle ilgili son yıllarda ciddi atılımlar yapıldığını, toplumsal duyarlılığın arttığını söyledi.

Bugün gezdiği vakıfta da bizzat bu durumu tespit etmekten çok mutlu olduğunu aktaran Demir, “Engelli kardeşlerimiz toplumla kaynaştırılmış. Bir takım etkinlikler gördüm. Onların yeteneklerinin nasıl hayat geçirildiğini gördüm. Türkiye genelinde de bu hassasiyet mutlaka her geçen gün daha da artacaktır.” dedi.

Paylaş
Önceki İçerik31. Ulusal Nükleer Tıp Kongresi ve 8. Balkan Nükleer Tıp Kongresi
Sonraki İçerikDağda mahsur kalan 2 arkadaş kurtarıldı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here