bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

AK Parti – MHP ittifakı Bodrum ve Muğla’yı 2023’e taşıyacağını iddia ediyor

AK Parti – MHP ittifakı Bodrum ve Muğla’yı 2023’e taşıyacağını iddia ediyor
allkaria

Bodrum’u AK Parti belediyecilik hizmetleri ve yatırımlarla buluşturmaya birkaç ay kaldığını ifade eden AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, “AK Parti – MHP ittifakıyla birlikte Bodrum ve Muğla’yı 2023’e taşıyacak” dedi.

Özmen; “Geçtiğimiz günlerde Bodrum’u hizmetle ve yatırımlarla buluşturacak belediye başkan aday adaylarımızı belirledik” dedi.  31 Mart 2019 yerel seçimlerinin, Bodrum ve tüm Muğla’nın beceriksiz CHP’li belediyelerden kurtulduğu gün olacağını dile getiren Özmen  Genel merkezin ay sonuna kadar Muğla Büyükşehir ve ilçe adaylarını belirlemiş olacağını müjdeliyor.

Bodrum sevdası olan herkesi AK Parti altında birleşmeye davet ediyorum…

Yapılan ittifaklardan dolayı çift kutuplu bir seçim olacağına dikkat çeken Başkan Özmen, “CHP’nin belediyecilik konusundaki kötü karnesini gören vatandaş bu seçimde kullanacağı oylarla CHP belediyelerine dersini verecektir.”

Vatandaşlarımızın yerel yönetimleri belirlerken yaptığı tercihlerin yaşadığı bölgenin 5 yılının kazanılmasına veya kaybedilmesine neden olacağını unutmaması gerekir.

Her türlü yatırımı getireceğiz

Özmen ;”Bodrum şundan emin olmalıdır ki, belediye başkan adayımız ve meclis üyelerimizle bugüne kadar CHP’li belediyelerin yarattığı tüm sorunları bir dönem içerisinde ortadan kaldırarak, Bodrumlunun geleceğine hizmet edecek, ihtiyaç olan her yatırımı getireceğiz” dedi.

“Birbirinin aynı söylemlerle beş yıl daha kaybedilmemeli”

Başkan Özmen birbirinin aynı olan söylemlerle ortaya çıkan belediye başkan aday adaylarıyla bir beş yıl daha kaybedilmemesi gerektiğini dile getirerek, “Bodrum’da ve Muğla’da 5 yıl boyunca görev yapacak olan AK Partili belediyelerin getireceği yatırımlarla birlikte, vatandaşlarımızın yaşam standartları da olumlu etkilenecektir.

Bölge istihdamına katkı sağlanacaktır. Gençlerimize yeni iş imkanları oluşacaktır. Hangi düşünceye sahip olursanız olun, bu seçimde Bodrum sevdamız için tercihinizi, Bodrum’un kökeni Demokrat Parti ve ANAP misyonunun devamı olan AK Parti logosu altında birleştirmeye davet ediyorum.” mesajını verdi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ