bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Ak Parti Marmaris’te Belediyeyi Serkan Yazıcı ‘ya emanet etti

Ak Parti Marmaris’te Belediyeyi Serkan Yazıcı ‘ya emanet etti
allkaria

1983 yılından beri Marmaris’te yaşayan Yazıcı, 1994 yılından itibaren de  Marmaris’de iş hayatına devam etmektedir.

AK Parti 25.26.27. Dönem Milletvekili , MKYK Üyesi Markar Eseyan’ın katılımıyla Muğla Büyükşehir Belediyesi ve 13 ilçenin başkan adaylarının açıklanması Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi AKM 15 Temmuz Şehitler Salonu’nda yapıldı.

WRC 2019 Marmaris’e katılan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris sana emanet diyerek ilk işareti vermişti.  pazar günü yapılan tanıtımda Marmaris Belediye Başkan adayı olarak Serkan Yazıcı ismi resmi olarak açıklandı.

Serkan Yazıcı verdiği demeçte;  “AK Parti Marmaris Belediye Başkanı Adayı olarak sizlerin huzuruna çıkıyorum.

Bu yeni dönemde Marmaris’te yaşayan insanların, bir hayvan sever olarak da hayvanların ve doğanın başkanı olacağıma söz veriyorum.

Amacım; belediye başkanı olmaktan ziyade tüm Marmarislilerin gönlündeki başkan, abi, kardeş ve arkadaş olabilmektir” şeklinde başkanlığa bakışını da ifade etti.

Marmaris AK Parti Belediye Başkan adayı Serkan Yazıcı Muğla’ya gelen tüm Marmaris teşkilatına teşekkürlerini sundu.

Tüm Marmaris’in gönlüne hızla dokunacak

Marmaris AK Parti İlçe Başkanı Osman Ülgen “Aileden siyasetçi, şampiyon, bürokrasiyi çok iyi bilen, vizyon sahibi ve genç bir Belediye Başkan adayımız var. Sayın Serkan Yazıcı ile kol kola seviyeli ve başarı odaklı bir seçim geçireceğiz.

Girmedik ev bırakmayacağız, teşkilat olarak Serkan Başkan sıkmadık el kalmayacak diyoruz. Kendisi Yarışçı olduğu için eminiz  ki tüm Marmaris’in gönlüne son hızla dokunacak ve 1 Nisan’da finish çizgisini ilk biz göğüsleyeceğiz. Marmaris için yeni dönemin startını vereceğiz” dedi

1983 yılından beri Marmaris’te yaşayan Yazıcı, 1994 yılından itibaren de  Marmaris’de iş hayatına devam etmektedir. İş insanı olmasının yanı sıra çok başarılı bir ralli kariyerine sahip olan Yazıcı, 4 kere Türkiye Ralli Şampiyonu olmuş, ayrıca 8 kere de yurtdışında düzenlenen uluslararası yarışlarda ülkemizi temsil etmiştir. 2013 yılında Moldova Cumhuriyeti Fahri Konsolosu olan Yazıcı, bu görevinde Moldova Hükümeti’nden onur nişanı almıştır. Aşçılık diploması olan Serkan Yazıcı, müzik ile uğraşmakta ve mix besteler yapmaktadır. 2015 Yılında Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Başkanlığına seçilmiştir. Ayrıca 2017 yılında Uluslararası Otomobil Federasyonu – FIA’nın en yüksek karar mercii olan Dünya Motor Sporları Konseyi’nin 14 üyesinden birisidir. WRC – Dünya Ralli Şampiyonası’nı 10 yıl aradan sonra Türkiye’ye ve Marmaris’e getirmiştir. 20. Dönem Bursa, 21. Dönem Muğla Milletvekilliği yapan Rahmetli İbrahim Yazıcı’nın oğludur.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ