bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

AK Parti Marmaris ilçe başkanı döşenen taşları yerinde inceledi

dr mehmet aşık

Marmaris AK Parti İlçe Başkanı Osman Ülgen ve yönetim kurulu, Orhaniye, Turgut ve Hisarönü  mahallelerin de Yatırımları Izleme Koordinasyon Başkanlığı vasıtasıyla yollara döşenen toplamı 9000 m2 olan parke taşını yerinde inceledi.

Ardından Başkan Osman Ülgen, Cuma namazını Orhaniye halkıyla birlikte kılıp, namaz sonrasında ilçe halkı ile sohbet etti.

Başkan Osman Ülgen ile birlikte Orhaniye mahallesine giden Kadın Kolları Başkanı Elmas Bozkır ve yönetimi ev ziyaretlerinde bulundu.

Ziyaretler sırasında neşeli sohbetlerin geçtiği bir evde ev sahibi olan yaşlı teyzenin köy düğünlerinde “sepetçioğlu” oynamasıyla meşhur olduğu öğrenilince Başkan Elmas Bozkır’la beraber yöresel oyunu oynadılar.

Bozkır “Bugün köyümüzün yaşlı  teyzelerine amcalarına gittik bir ihtiyaçları var mı diye sorduk. Biz onlara hizmet için buradayız derken onlar bize mandalinalarını portakallarını ikram ettiler. Köylerimizde gördüğümüz samimiyet bize her zaman çalışma şevki veriyor. Yetkilerimiz dahilinde ihtiyaçlarını çözmeye çalışıyoruz, dertlerini sorunlarını dinliyoruz. Büyüklerimizle fikir alışverişinde bulunuyoruz. “ dedi.

Hastası olan iki evi ziyaret eden Kadın Kolları önümüzdeki günlerde diğer mahalleler için de ziyaret programları yaptıklarını belittiler.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ