bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

AK Parti de Başkanlık İçin Ömer Özmen Tekrar Aday Olmayacak

allkaria

Bundan 3 yıl önce 10 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen 6. Olağan Bodrum İlçe Kongresinden bu yana Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı görevini yürüten Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, 7. Olağan seçimlerde tekrar aday olmayacağını bildirdi.

Ömer Özmen yaptığı basın açıklamasında aynen şöyle dedi:

“Öncelikle yaklaşan yeni yılınızı kutlar, 2020 yılının Bodrum‘umuza, Muğla’mıza ve Ülkemize hayırlar getirmesini dilerim.

10 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen 6. Olağan İlçe Kongremizden bu yana Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı görevimi yürütmekteyim. Beni bu göreve layık gören başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan‘a , bir önceki Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Mustafa Ataş’a, Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir‘e ve İl Başkanımız Sayın Kadem Mete’ye şükranlarımı sunarım.

7. Olağan Kongre Takvimi sürecimiz Kasım 2019 tarihinden itibaren devam etmektedir. Bu süreçte bildiğiniz üzere yapılması gereken İlçe Delege Seçimleri 12 Aralık 2019 tarihinde Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızca ileri bir tarihe ertelenmiştir. Aynı gün 12 Aralık 2019 tarihinde İl Başkanlığımıza yazılı talebim ile yeni kongre sürecinde İlçe Başkanı görevimde devam etmeyeceğimi beyan ettim. 26 Aralık 2019 tarihinde İl Başkanlığımız ve Genel Merkezimiz ile yaptığımız istişare ile 7. Olağan İlçe Kongresi sürecinin ve yeni İlçe Yönetimi oluşturulması çalışmalarında Genel Merkezimiz çalışmalarını rahatlatmak açısından bu süreçte İlçe Başkanlığı’na Aday olmayacağımı belirtmek isterim.

Bu davada daha bir çok görevler var. Partimizin kuruluşundan bu yana hemen her kademede görev aldığım bundan önceki görevlerimde ve son bulunduğum İlçe Başkanlığı görevim benim için şereftir. İhtiyaç olduğu anda her kademede her an verilecek göreve hazır olduğum bilinmelidir.

Görev sürem boyunca; destekleri için İl Başkanımız Sayın Kadem Mete ve yönetim kuruluna ,Milletvekillerimiz Sayın Mehmet Yavuz Demir ve Sayın Yelda Erol Gökcan‘a , Değerli ilçe başkanlarımıza, Bodrum Koordinatörümüz Sayın Hamza Akercan’a , İl Kadın Kolları Başkanımız Sayın Ümmühan Toksöz ‘e ve İl Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Halil Talha Ülkü ve yönetimlerine teşekkür ederim.

İlçe Kongresinden bu yana birlikte yol aldığımız yönetim kurulu üyelerime, Kadın Kolları Başkanımız Aydan Korkmaz ve yönetimine, Gençlik Kolları Başkanımız Burak Gödekmerdan ve yönetimine ve çok değerli Mahalle Başkanları ile tüm teşkilat üyelerine teşekkür ederim.

Ayrıca; Görev sürem boyunca uyum içerisinde çalıştığımız Kaymakamımız Sayın Bekir Yılmaz ‘a, değerli kurum amirlerine ve muhtarlarımıza teşekkür ederim.

Bodrum halkının yeni yılını kutlar, 2020 yılının Bodrum Halkına hayırlara vesile olmasını dilerim.”

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ