AK PARTİ Bodrum’da Yeni Dönem Resmen Başladı

0

Geçtiğimiz Pazar günü düzenlenen Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresinde başkanlığa seçilen Ömer Özmen ve yeni yönetimi bugün mazbatalarını aldı.
Öğlen saatlerinde Bodrum Adliyesine gelen Ömer Özmen ve ekibi İlçe Seçim Kurulu Başkanlığından mazbatayı aldı.
2019’da gerçekleşmesi beklenen yerel seçimler ve akabinde 2023 hedefleri doğrultusunda Bodrum için çalışacak olan yeni Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı yönetimi ilk yönetim kurulu toplantılarını önümüzdeki günlerde gerçekleştirecek.
Kongreden zaferle çıkan Ömer Özmen’in ekibinde şu isimler bulunuyor:
Bilal Adıgüzel, Erdal Balcı, Erhan Ünaldı, Ferudun Katar, Fatoş Eraslan Ay, Feride Muslu, Hüseyin Özkaplan, Kadir Dağlı, Kamuran Tabak, Mehmet Akbaba, Mehmet Ali Öztaşkın, Muhammed Musa Orman, Necmettin Çiftçi, Sezgin Gök, Sinan Sevim, Ruken Aybar, Serhat Gers, Şenay Bozlar, İlbeyi Koca, Özer Ocak, Ahmet Likoğlu, Vedat Erbin, Yener Çelik ve Zeki Çelik.

Paylaş
Önceki İçerikSu alan sürat teknesindeki kaçakları sahil güvenlik kurtardı
Sonraki İçerikBodrumspor İlk Devrenin Son Maçında Kocaeli Deplasmanında
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here