AK PARTİ BODRUMDA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARINI TANITTI

Ak Parti, Bodrum’da Muğla 27. Dönem Milletvekili Aday Adaylarını tanıttı. Muğla’dan Ak Parti için kesinleşmiş 44 miletvekili aday adayı, partililer ile bir araya gelerek kendilerini tanıttı.
24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesi, Ak Parti’den Milletvekilliğine aday olmak için başvuran aday adayları Bodrum’da düzenlenen bir toplantı ile partililere kendilerini tanıttı. Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantı, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Ömer Özmen, toplantıya katılan aday adaylarını tek tek sahneye çağırarak gazetecilere fotoğraf çektirdiler. Kadın Koları, Gençlik Kolları, Mahalle temsilciliklerinin katıldığı toplantı basına kapalı olarak devam etti.
Ak Parti’nin Muğla’dan milletvekili aday adayı olan isimler şu şekilde;
Ahmet Şahin, Ali Doğan Serçek, Aysel Selçuk, Bülent Karakuş, Büşra Üstek, Cavit Okur, Deryah Yazıcıoğlu Demirbaş, Elvan Göçer, Emine Koçaş, Eşref Şen, Eylem Tan, Gülsüm Sezer, Gültekin Akça, Haluk Laçin, Hasan Kökten, Hüseyin Zafer Alkaya, İbrahim İlhan, İbrahim Macit Gündoğdu, İhsan Küreci, İlyas Kaya, İsmail Baykal, Kadir Dağlı, Levent Akyer, Mehmet İnpınar, Mehmet Özkök, Mehmet Nedim İlgin, Mehmet Nil Hıdır, Mehmet Yavuz Demir, Metin Öztürk, Muhittin Kayabaş, Muhsin Eryılmaz, Necati Yavuz, Nihat Öztürk, Nuray Bozyer, Özben Yelda Erol Gökcan, Ramazan Sarıhan, Ramazan Beyazıt Aydın, Süleyman Coşgun, Temel Türkmen, Zafer Aktaş, Hakan Şahin, Arif Sert, Bekir Tavas ve Mustafa Kılıçaslan.
AK Parti Muğla teşkilatı Milletvekili aday adayları konusunda cuma günü Muğla’da yapılacak toplantıda fikirlerini beyan edecekler. Tamamen gizli geçecek toplantıya, İl yöneticilerinin yanı sıra İlçe başkan ve yöneticileri, Gençlik ve Kadın Kolları yöneticileri, Mahalle temsilcileri katılacak. Burada alınacak kararlar Genel Merkeze bildirilecek.

leave a reply