bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

AK Parti Bodrum Teşkilatı Sandığa Gidiyor…

AK Parti Bodrum Teşkilatı Sandığa Gidiyor…
dr mehmet aşık

AK Parti Muğla Teşkilatlarının 2020 Yılında tamamlanacak olan olağan kongre süreci dahilinde Bodrum İlçe Teşkilatı delege seçimlerini hafta sonu yapacak.
23 Ağustos 2020 Pazar günü saat 10:00-12:00 saatleri arasında yapılacak delege seçimleri 4 noktada gerçekleşecek.
Bodrum’un 4 noktasında eş zamanlı gerçekleşecek  olan seçimde 400 Delege belirlenek . Sandık noktaları Bodrum İlçe Binası, Akçaalan, Yalıkavak ve Mumcular mahalleleri olarak belirlendi.
56 Mahalle Lokasyona Göre 4 Sandığa Bölündü…
AK Parti Bodrum İlçe Başkanlığı görevine 1 Şubat 2020 günü atanan Osman Gökmen, geçtiğimiz AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmenilkbahar aylarında gerçekleştirilecek olan olağan kongre sürecinin koronavirüs nedeniyle sonbahar aylarına sarktığına dikkat çekerek şunları söyledi;
“1 Şubat 2020 Günü başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bölge milletvekillerimiz, teşkilat başkanımız, il başkanımız ve bu konuda tasarruf kullanan tüm parti büyüklerimizin ortak düşüncesiyle emanet edilen görevi yaklaşık 7 aydır sürdürüyorum. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım pandemi ortamı nedeniyle zor günlerin yaşandığı bu günlerde görevimizi ortak bir gayretle sürdürdük. 13 Ekim’de gerçekleşecek olan olağan kongremizde vekaleten sürdürdüğümüz bu görevi, yine parti büyüklerimizin ortak düşüncesiyle birlik beraberlik içerisinde asaleten üstlenir hale geleceğiz. Ben ve yönetim kurulunda görev alacak arkadaşlarımıza görevini tescil edecek olan 400 delegemizi belirlemek için bu hafta sonu Bodrum İlçe Başkanlığı olarak sandığa gidiyoruz. Üyelerimizin Pazar günü sandıkta kullanacağı oylarla belirleyeceği delegeler, partimizin Bodrum’u 2023’e taşıyacak kadroları seçecek. Bu anlamda önemli olduğunu düşündüğümüz ilçe delege seçimimize tüm üyelerimizin katılımı anlam arz etmektedir. Yapılacak ilçe delege seçimlerimizin teşkilatımıza ve Bodrumumuza hayırlı olmasını diliyorum.”

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ