bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

AK Parti Bodrum İlçe Başkanlığına Osman Gökmen Getirildi

allkaria

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’na Osman Gökmen atandı. Ak Parti’de Bodrum İlçe Başkanlığından istifa eden Ömer Özmen’in yerine, Ak Parti Genel Merkezi tarafından, 5 yıldır Bodrum Belediyesi Sosyal İşler sorumluluğu görevinde bulunan Osman Gökmen getirildi.
Aralık ayında görevini bırakmasının ardından AK Partide, ilçe başkanı arayışı başlamıştı. Yaklaşık bir aydan beri birçok ismin adı AK PArti Bodrum ilçe başkanlığı için gündeme geldi. Ömer Özmen’in görevi bırakması sonrası İlçe Başkanlığı görevini ise Özmen’in yardımcısı İlbey Koca yürütüyordu.
Yapılan değerlendirmelerin ardından Ak Parti Genel Merkezi, Osman Gökmen’i Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı olarak atadı. AK Partide Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’den görevlendirme yazısını alan Osman Gökmen, yaptığı açıklamada “Memleketimiz için hayırlı olsun. Bu görevi en iyi şekilde yapmaya, bu göreve layık olmaya çalışacağım” dedi.
Osman Gökmen, 10 yıl boyunca Yalıkavak Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürülüğü, 5 yıl boyunca da Bodrum Belediyesi Sosyal İşler sorumluluğu görevini yürüttü. Belediyeden ayrıldıktan sonra bir süre MUÇEV Genel Koordinatörü olarak görev yapan Osman Gökmen, aynı zamanda Türkiye Yelken Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliği yapıyor.

 

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ