“AK Çevre İçin Harekete Geç” kampanyası

0

AK Parti Bodrum İlçe Gençlik Kolları üyeleri, Torba sahilinde kıyı temizliği yaptı.
AK Parti’li gençler, “AK Çevre İçin Harekete Geç” sloganıyla temizlik kampanyası düzenledi. Torba sahilinde gerçekleştirilen etkinlikte, sahilden çok miktarda çöp toplandı.
AK Parti Bodrum Gençlik Kolları Başkanı Burak Gödekmerdan, yaptığı açıklamada, sahilden poşetler dolusu çok topladıklarını söyledi.
Etkinliği, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kollarının düzenlediğini belirten Gödekmerdan, şunları kaydetti:
“AK Çevre İçin Harekete Geç’ sloganıyla Bodrum İlçe Gençlik Kolları olarak Bodrum Sahillerinde çevre temizliği yapmış bulunmaktayız. Önemli olan çöp toplamak değil, onun atılmamasını sağlamak. Bu nedenle, değişime önce kendimizden başlayıp, çevremizdeki insanları bilinçlendirelim.”

Paylaş
Önceki İçerikYolcu minibüsü devrildi: 16 yaralı
Sonraki İçerikBodrum’da Afrin şehitleri anısına fidan dikildi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here