Aileler, Bitez sahiline akın etti

0

Anneler günü dolayısı ile Bitez sahili doldu taştı. Pazar gününü değerlendirmek isteyen ve “Anneler Gününü” de fırsat bilen aileler, kendilerini Bitez sahiline attı.
Mayıs’ın ikinci Pazar günü kutlanan anneler gününde Bodrum’da yaşayanlar, Bitez sahiline akın etti. Tatil günü olması ve havanın da güzel olmasını fırsat bilen aileler Bitez sahilindeki işletmelerde kahvaltı yaptıktan sonra da kendilerini denize attı. Sahilde vakit geçiren aileler, çocukları ile vakit geçirerek tatilin ve güzel havanın tadını çıkardı.
Antalya’dan Bodrum’a tatile gelen ve güzel havanın tadını çıkarmak için kendisini Bitez sahiline atan 27 yaşındaki turizmci Aydanur Çakmak, “1 haftalık tatilim vardı. Bodrum’a ablamın yanına geldim. Hem ablamın anneler gününü kutladım hem de Bodrum’da bu güzel havanın tadını çıkarıyorum” dedi.
Hülya ELTEŞ

 

Paylaş
Önceki İçerikOğlunu Dinlemeye Geldi
Sonraki İçerikToyota Bodrum’da mutlu gün
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here