bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Ahmet Aras’ın Sözleri İngilterenin Ünlü Gazetesinde

Ahmet Aras’ın Sözleri İngilterenin Ünlü Gazetesinde
allkaria

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ta, turistlerin ceplerinden son kuruşa kadar almak için ellerinden geleni yapmaları gerektiğini söyledi.

Günlerdir Ulusal gazetelerin ve sosyal medyacıların diline doladığı Bodrum’un meşhur lahmacun, pide, kebap fiyatları sonunda İngilterenin 3. büyük gazetesi Daily Mail Gazetesine de haber oldu. Gazete “Türkler, Korona Virüs kayıplarını Kebaptan 44 Paund (320 Lira) Alarak Çıkartıyorlar. Gittiğiniz bazı mekanlardan adam başı 65 paund (480 Lira) ödeyip çıkmak zorunda kalırsınız” diye yazdı.

Jemma Carr tarafından kaleme alınan yazı Daily Mail’in web sayfasında (Salı günü) yayınlandı ve milyonlarca kişi tarafından okundu.

“Türkiye’de bir plaj barında 62 liraya bir kahve içebilirsiniz” denilen haberde, korona virüsten Türkiye çok etkilendi. Mekan sahipleri kayıplarını kapatmak için rakkamları arttırdılar.” diye yazan gazete, “Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ta, turistlerin ceplerinden son kuruşa kadar almak için ellerinden geleni yapmaları gerektiğini söylediğini. Basın toplantısı yapan belediye başkanının bir dönere kimin ne kadar ödediğiyle ilgilenmiyorum. İsterse 100 bin lira ödesin”  dediğini yazan gazete, yemekler için Türkiye’de çok daha ucuz paralar ödenebileceğini ve “İngiltere, Türkiye ile hava köprüsü oluşturarak, turistlerin 14 günlük karantina olmadan iki ülke arasında seyahat etmesine izin verebilir” cümlelerine yer verdi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın, Bodrum kalesinin, Maça Kızı tesislerinin ve 2263 liralık  faturayı basan gazete, alış veriş yaparken, bara, restauranta veya beache oturmadan fiyatlarına bakılmasını önerdi.

 

Bu yazıyı okuyan İngilizlerin yorumları gerçekten korkunç.. Türkiye için kötü bir probaganda oluyor..

NonP.C., Shrewsbury,
Hep evde kalırım. Çok güzel, daha rahatlatıcı ve çok daha kolay.

MJI, Staffs,
Cevabı biliyoruz tatile Türkiye’ye GİTMEYİN. Basit.

Big Mama Mai, london
Türkiye’ye gitmeme gerek yok … Oradan tuhaf bir toplum var … burda ….. bana sürünüyor .. “erkek arkadaşın var mı? …” Yalnız mı yaşıyorsun? “Sen sürüyor musun? …” Sen içiyor musun? .. “Birlikte gidebiliriz”. “Marmaris’i seveceksin ..” ….. “Gitmek istemeyeceksin” “…… Hepsi Bu yerel parkta kendi işime bakarken … Bunlar biraz güneş almak için başıma geliyor….

batılı kız, Devonshire,
Çok güzel yerler İngiltere’de ziyaret edin. Neden yurt dışına çıkıp dolandırılıyorsunuz?

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ