Ahmet Aras da Ön Seçim Diyor

0
50

CHP’den Bodrum Belediye Başkanı Adaylığı için seçim çalışmalarını sürdüren Ahmet Aras, partililer ile yapmış olduğu görüşmeler ve değerlendirmeler sonrasında, aday belirleme sürecinde “ön seçim” yapılmasının önemli olduğunu ifade etti.
Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Başkanlığına adaylık başvurusunda bulunarak; cesur, şeffaf ve dinamik bir yönetim anlayışıyla Bodrum’u yönetmeye talip olan Ahmet Aras, parti üyelerinin görüşlerini de dikkate alarak çalışmalarını sürdürüyor. Esnafla, STK’larla bir araya gelerek, sorunların çözümünde halkla bir bütün oluşturmayı hedefleyen Aras, CHP üyeleriyle de sık sık görüşerek onların da fikir ve görüşlerine kulak veriyor.
Aday belirleme sürecinde gündemini koruyan ön seçim konusunda, fikir alışverişinde bulunan Ahmet Aras, “Cumhuriyet Halk Partisi üyeleriyle yapmış olduğumuz görüşmelerde, üye bazlı ön seçimin çokça dile getirildiğine şahit olduk. Ben de partili dostlarım gibi, kaybolmaya başlayan demokratik değerleri yeniden gündeme getirmek üzere, demokrasinin gereği olarak gördüğümüz üye bazında yapılacak bir ön seçimin olmasından yanayım” dedi.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un 10 Kasım Mesajı
Sonraki İçerikÇukurova Basketbol: 105 – Kırçiçeği Bodrum: 54
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here