Adli yıl açılışı

0
Bodrum ilçesinde, 2018-2019 Adli Yılı açılışı dolayısıyla tören düzenlendi. Bodrum'da adli yılın açılışı, Bodrum Adliyesi önünde düzenlenen törenle yapıldı. Törende, Atatürk büstüne çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. ( Ali Ballı - Anadolu Ajansı )
Bodrum’da, 2018-2019 Adli Yılı açılışı dolayısıyla tören düzenlendi. Bodrum’da adli yılın açılışı, Bodrum Adliyesi önünde düzenlenen törenle yapıldı. Törende, Atatürk büstüne çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. ( Ali Ballı – Anadolu Ajansı )
Törende, Atatürk büstüne çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. ( Ali Ballı – Anadolu Ajansı )
 Törende, Atatürk büstüne çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. ( Ali Ballı – Anadolu Ajansı )

Bodrum’da adli yılın açılışı, Bodrum Adliyesi önünde düzenlenen törenle yapıldı.

Törende, Atatürk büstüne çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Çelenk sunma töreninin ardından adliye yemekhanesinde resepsiyon düzenlendi.

Törene, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Garnizon Komutanı Albay İzzet Adagideli, Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, Cumhuriyet Başsavcısı Şükrü Aslan, Ağır Ceza Adli Komisyon Başkanı Serhat Işık, İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Ömer Faruk Karaşahin, AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, Muğla Barosu Bodrum Temsilcisi Cavidan Karaöz Özyiğit ile hakimler, savcılar, avukatlar ve adliye personeli katıldı.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da trafik kazası: 1 yaralı
Sonraki İçerikBodrum Caz Festivali
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here