Aday tanıtımı sonrasında kazaya kurban gitti

Yolun karşısına geçmeye çalışırken yaralandı…

0
Karşıdan Karşıya geçmek isteyen Y.T. iddiaya göre yolu kontrol etmeye çalışırken, 48 LE 385 plakalı arabanın üzerine düştü.

Bodrum Konacık Mahallesinde İYİ Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Tosun’un tanıtım toplantısının ardından meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı.

İyi Parti Bodrum İlçe Başkanlığınca Mehmet Tosun’un konuşması sırasında kalabalık nedeniyle yolda trafik sıkışıklığı meydana geldi.

Y.T.’nin arabasının üzerine düştüğünü söyleyen 48 LE 385 plakalı arabanın sürücüsü kadın’ın polis tarafından olay yerinde alkol kontrolü yapıldı.

Mehmet Tosun’un konuşmasının bitiminden hemen sonra yolun karşısına geçmeye çalışan Y.T’ye Bodrum istikametine seyir halindeki 48 LE 385 plakalı otomobil çarptı.

Yolun karşısına geçmeye çalışan Y.T yaralandı. Olay yerinde ilk müdahaleyi vatandaşlar yaparken 112 sağlık ekiplerine haber verilmesi üzerine ilk müdahalenin ardından yaralı
hastaneye kaldırıldı.

Paylaş
Önceki İçerikAzka Otel ‘Yılın En İyi Turizm Markası’ ödülüne layık görüldü
Sonraki İçerikMilas Belediyesi Çomakdağ kültür varlıklarını korumaya alıyor
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here