bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Acarlar A.Ş Araç filosunu Ford’la yeniledi

Acarlar A.Ş Araç filosunu Ford’la yeniledi
dr mehmet aşık

Toptan gıda, içecek ve temizlik ürünleri sektöründe Muğla’nın en büyük firması olan Acarlar A.Ş, araç filosunu Ford Courierlerle yeniledi. Ford Helvacıoğlu’ndan 122 adet araç satın alan Acarlar A.Ş, önceki gün ilk grup araçları törenle teslim aldı. Ford Helvacıoğlu’nun Bayır’daki tesislerinde gerçekleşen teslimat töreninde Acarlar A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Sinan Acar, Helvacıoğlu A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Melih Ünal ve Ford Helvacıoğlu Genel Müdürü Mehmet Ünal hazır bulundu.
Fortune Türkiye Dergisi’nce 2019 yılında Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında 317’inci gösterilen Acarlar A.Ş, araç filosunu yerli üretim olan Ford Courier’le yeniledi. Acarlar A.Ş, Ford Helvacıoğlu’ndan 122 adet Ford Courier satın aldı. Satın alınan araçların ilk teslimatı önceki gün Ford Helvacıoğlu’nun Bayır’daki tesislerinde gerçekleşti.
Ford Helvacıoğlu’nun Bayır’daki tesislerinde gerçekleşen teslimat törenine Acarlar A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Sinan Acar, Helvacıoğlu A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Melih Ünal, Helvacıoğlu Genel Müdürü Mehmet Ünal, Helvacıoğlu Satış Sonrası Hizmetler Koordinatörü Musa Lüleci, Helvacıoğlu Filo Satış Müdürü Zehra Yılmaz, Helvacıoğlu Satış Koordinatörü Cenk Kalkan hazır bulundu.
Hem yerli üretim, hem yakıt tüketimi hem de servis ağının fazla olması nedeniyle Ford’u tercih ettiklerini açıklayan Acarlar A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Sinan Acar, ” Muğla’nın en büyük firması olduğumuz söyleniyor, doğru. Ama biz Acar ailesi olarak halkımıza, müşterilerimize ve elbette ki çalışanlarımızın bize verdiği destekle bu gururu yaşıyoruz. Kendimizi yenilemeliyiz, doğru ekipmanlarla, araçlarla sorunsuz hizmetler vermeliyiz. Bu nedenledir ki Acarlar A.Ş olarak Ford’u tercih ettik. Allah çalışanlarımıza kaza bela vermesin” dedi.
Ford Helvacıoğlu ve Acarlar A.Ş logolarının yer aldığı pasta, Acarlar A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Sinan Acar tarafından kesildi. Helvacıoğlu Genel Müdürü Mehmet Ünal anahtar teslim töreninde,’Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günlerde kullanmanızı dileriz’ yazılı plaketi Acarlar A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Sinan Acar’a takdim etti.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ