953 SİZİ LEZZETE DAVET EDİYOR…

953 Grill & Bar Chef Murat Bozok’un eşsiz lezzet sunumları ile Bodrum-Yakaköy’de açıldı…

Hafta sonu Bodrum’da eşsiz lezzetlere sahip olan yeni bir mekân açıldı. Didem ve Koray Harman kardeşlerin işlettiği mekân 953’e açılış günü Bodrum İş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok ünlü isim katıldı.

FESTİVAL HAVASINDA SUNUMLAR YAPILACAK…
Mekan Yaz aylarında 150, kış mevsiminde 70 kişi kapasiteli. 953 önümüzdeki günlerden 2019 yaz ayına kadar her hafta ünlü bir şefi ağırlayacak şeklinde açıklamada bulunan  Koray Harman; “Özellikle kış aylarında burada değişik organizasyonlar yapılacak , her hafta ünlü şeflerden biri gelerek burada misafirlerimize lezzet ziyafeti sunumu gerçekleştirecekler. Özel Menüler ve tadımlar yapacağımız 953’te kış ayında Bodrum’a festival havası yaşatacağız. Menümüz et ağırlıklı ve  açılışımızda Murat Bozok lezzetleri ile büyük çalışma yaptık. Bu gün burada bu sunumu misafirlerimiz tatmaktadır. Bodrum da çok balık restoran  olduğu için bizde et üzerine lezziz sunumlar yapmak için buradayız” dedi.
953 BİR AİLE İŞLETMESİ…
Didem Harman ise 953’ü Taş Designe’nin sahibi babamız Ali Harman’ın  doğum tarihinden esinlenerek isim verdik diyerek yaptığı açıklamasında;  “Babamız bize burayı emanet etti ve ona sevgimiz ve saygımızdan dolayı bizde iki kardeş bu ismi koymaya karar verdik. Babamız Ali Harman’ın bize bıraktığı bu yeri Koray ile birlikte 12 ay işleteceğiz.  Diğer 2 kız kardeşimiz de yaz aylarında bizimle burada olarak gelen misafirlerimizle birebir ilgilenecekler” dedi.
953 Grill & Bar Yakaköy mahallesi 2002 sokak No: 5 adresinde sizleri lezzete davet ediyor.

leave a reply