bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

47 Yıl Sonra Bir Kitapla Çıkıp Gelen Öğrenci

47 Yıl Sonra Bir Kitapla Çıkıp Gelen Öğrenci
dr mehmet aşık

Bunca yıl sonra bu ithafın nedenini sorduğumuzda; İnan, “Derse başlamadan önce hiç bitmeyen müthiş enerjisiyle;  ‘Yapamam Deme! Yapan Senden  Üstün Değildir.’ lafını hem kara tahtaya hem beynimize yazardı. Bu sözü, diğer öğrencileri gibi benim de gerek iş hayatımda gerek yazma serüvenimde hiç aklımdan çıkmadı. Romanı kurgularken zorlandığım her an Şermin Öğretmenimin sözü kulaklarımdaydı. Bu yüzdem KALBİM PERA’yı bu değerli öğretmenime ithaf ettim.” dedi.
Birol İnan’ın ikinci romanı KALBİM PERA’yı Şermin GÜNAL’a ithaf etmesi öğretmenini çok şaşırttı. 47 yıl geçmiş olamasına rağmen unutulmamak, iz bırakmışmış olmak kimi şaşırtmaz ki! Kitap kendisine ulaştığında ilk şaşkınlığı üzerinden attıktan sonra duygusal anlar yaşandı ve eski öğrencisini kitabı ulaştıran İnan’ın kuzeninin telefonundan aradı. Uzun bir telefon konuşması yapan öğretmen ve eski öğrencisi hasret giderdiler. Şermin Günal Öğretmen, “Bana dünyada verilenilecek en güzel hediyeyi verdin” diyerek teşekkür etti.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ