bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

3. FOUR SEASONS BODRUM’A, 4’NCÜSÜ ETİLER’E GELİYOR

3. FOUR SEASONS BODRUM’A, 4’NCÜSÜ ETİLER’E GELİYOR
dr mehmet aşık

Türkiye’deki Four Seasons’lara iki otel daha ekleniyor.Şu anda İstanbul’da biri Sultanahmet biri de Ortaköy’de olmlak üzere iki oteli olan gruba biri Bodrum Biri de Etiler’de olmak üzere iki otel daha eklenecek.
Yatırımcısı tekstilci Tay Group olan otellerden Bodrum Four Seasons’un yapımı devam ediyor. İstanbul Etiler’deki için ise arsası belirlendi.
Konuyla ilgili bilgi veren Tay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Toprak “Etiler ve Bodrum’da yeni projelerimiz devam ediyor. Türkiye’deki 3’üncü Four Seasons’ı 2020’de Bodrum’da açacağız” diyor.
Aylık ekonomi dergisi Çapital’den Ayçe Tarcan Aksakal’ın haberine göre tekstil, turizm ve gayrimenkul olmak üzere 3 ana sektörde faaliyet gösteren Toprak Türkiye dünyada 3 tane Four Seasons otelin yer aldığı ender ülkelerden biri olacağını belirterek şunları söylüyor:
“İyi bir turizm yatırımcısıyız. En önemli vazifemiz, işi en iyi bilen insanla çalışmak. Bu nedenle turizm işimizle direkt uğraşmıyoruz, sadece projeyi geliştiriyoruz. Ardından da bu işin en iyisi markalarla iş birliği yapıyoruz. Mesela bunun en güzel örneği Four Seasons İstanbul Bosphorus ve  yine yatırımcısı olduğumuz Four Seasons Sultanahmet’in ardından, Bodrum projemizin içinde yer alacak Four Seasons Resort Bodrum ile Türkiye’de 3 tane Four Seasons otelimiz olacak. Türkiye dünyada 3 tane Four Seasons otelin yer aldığı ender ülkelerden biri olacak.
Bodrum’da inşaatına devam ettiğimiz yatırımımız. Four Seasons Bodrum projemiz, dünyanın en önemli yatırımlarından biri en iyi lokasyonu seçiyor, en iyi mimarlarla olacak. Four Seasons Bodrum 2020’nin mart ayında açılacak. Bodrum 5-6 milyar liranın üzerine çıkacak bir yatırım olacak.
Bir de 2019 yılında inşaatına başlayacağımız Four Seasons Etiler projemiz var.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ