3. FOUR SEASONS BODRUM’A, 4’NCÜSÜ ETİLER’E GELİYOR

0
46

Türkiye’deki Four Seasons’lara iki otel daha ekleniyor.Şu anda İstanbul’da biri Sultanahmet biri de Ortaköy’de olmlak üzere iki oteli olan gruba biri Bodrum Biri de Etiler’de olmak üzere iki otel daha eklenecek.
Yatırımcısı tekstilci Tay Group olan otellerden Bodrum Four Seasons’un yapımı devam ediyor. İstanbul Etiler’deki için ise arsası belirlendi.
Konuyla ilgili bilgi veren Tay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Toprak “Etiler ve Bodrum’da yeni projelerimiz devam ediyor. Türkiye’deki 3’üncü Four Seasons’ı 2020’de Bodrum’da açacağız” diyor.
Aylık ekonomi dergisi Çapital’den Ayçe Tarcan Aksakal’ın haberine göre tekstil, turizm ve gayrimenkul olmak üzere 3 ana sektörde faaliyet gösteren Toprak Türkiye dünyada 3 tane Four Seasons otelin yer aldığı ender ülkelerden biri olacağını belirterek şunları söylüyor:
“İyi bir turizm yatırımcısıyız. En önemli vazifemiz, işi en iyi bilen insanla çalışmak. Bu nedenle turizm işimizle direkt uğraşmıyoruz, sadece projeyi geliştiriyoruz. Ardından da bu işin en iyisi markalarla iş birliği yapıyoruz. Mesela bunun en güzel örneği Four Seasons İstanbul Bosphorus ve  yine yatırımcısı olduğumuz Four Seasons Sultanahmet’in ardından, Bodrum projemizin içinde yer alacak Four Seasons Resort Bodrum ile Türkiye’de 3 tane Four Seasons otelimiz olacak. Türkiye dünyada 3 tane Four Seasons otelin yer aldığı ender ülkelerden biri olacak.
Bodrum’da inşaatına devam ettiğimiz yatırımımız. Four Seasons Bodrum projemiz, dünyanın en önemli yatırımlarından biri en iyi lokasyonu seçiyor, en iyi mimarlarla olacak. Four Seasons Bodrum 2020’nin mart ayında açılacak. Bodrum 5-6 milyar liranın üzerine çıkacak bir yatırım olacak.
Bir de 2019 yılında inşaatına başlayacağımız Four Seasons Etiler projemiz var.

Paylaş
Önceki İçerikBaşkan Kocadon Datçalılarla bir araya geldi
Sonraki İçerikÇOTURA, BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞI OFİSİNİ AÇTI
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here