bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

23 STK, BAŞKANLAR TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ

23 STK, BAŞKANLAR TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ
REKLAM ALANI

Bodrum’da faaliyet gösteren farklı amaçlarda kurulmuş dernek başkanları bir araya gelerek STK Başkanlar Grubunu oluşturdu.
Bodrum’da değişik konularda faaliyet gösteren 23 derneğin başkanının bir araya geldiği buluşma, tanışma toplantısı şeklinde geçti. Bitez Mahallesinde bulunan bir kafede gerçekleşen buluşma sonunda, başkanlar toplantısının düzenli olarak yapılmasına karar verildi.
Toplantı sonrası bir açıklama yapan Bodrum Gençlik Spor Kulübü Başkanı Atilla Tamdemir, ilk buluşmanın gayet verimli geçtiğini belirterek şunları söyledi;
“Amacımız, Bodrumumuz için tüm STK’ların projelerini, yaptıkları aktiviteleri kendi aktivitelerimiz sayıp; yardımlaşma, el uzatma olgusunu yaratmak, sorunlarımızı ise konuşabilmek, tartışabilmek, bu sorunların üstüne tek başımıza değil, güç birliği ile birlikte gitme prensibi yaratma düşüncesi olmuştur. Samimi geçen toplantıda, öncelikle tanışma, gurubun işleyiş şekli ve çalışma gurubunun görevlendirmeleri yapılmış, ileri ki tarihte yüksek katılım beklediğimiz bir daha ki toplantı tarihi belirlenmiştir”.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ