23 STK, BAŞKANLAR TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ

0

Bodrum’da faaliyet gösteren farklı amaçlarda kurulmuş dernek başkanları bir araya gelerek STK Başkanlar Grubunu oluşturdu.
Bodrum’da değişik konularda faaliyet gösteren 23 derneğin başkanının bir araya geldiği buluşma, tanışma toplantısı şeklinde geçti. Bitez Mahallesinde bulunan bir kafede gerçekleşen buluşma sonunda, başkanlar toplantısının düzenli olarak yapılmasına karar verildi.
Toplantı sonrası bir açıklama yapan Bodrum Gençlik Spor Kulübü Başkanı Atilla Tamdemir, ilk buluşmanın gayet verimli geçtiğini belirterek şunları söyledi;
“Amacımız, Bodrumumuz için tüm STK’ların projelerini, yaptıkları aktiviteleri kendi aktivitelerimiz sayıp; yardımlaşma, el uzatma olgusunu yaratmak, sorunlarımızı ise konuşabilmek, tartışabilmek, bu sorunların üstüne tek başımıza değil, güç birliği ile birlikte gitme prensibi yaratma düşüncesi olmuştur. Samimi geçen toplantıda, öncelikle tanışma, gurubun işleyiş şekli ve çalışma gurubunun görevlendirmeleri yapılmış, ileri ki tarihte yüksek katılım beklediğimiz bir daha ki toplantı tarihi belirlenmiştir”.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’u Yönetenler Yaşanan Hiçbir Şeyden Ders Almıyor…
Sonraki İçerikAli Öztürk’ten Esnaflara Söz: Bodrum Sermayesini Güçlendireceğiz
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here