2023 Vizyonu Çalıştayı Bodrum’da gerçekleştirildi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde "2023 Vizyonu Çalıştayı" düzenlendi. Çalıştaya 18 komisyon ve moderatörle birlikte komisyonlarda görevli 200 müdür, müdür yardımcısı ve öğretmen katıldı.

0
31
Muğla‘nın Bodrum ilçesinde “2023 Vizyonu Çalıştayı” düzenlendi.

Milli Eğitim Bakanlığınca hazırlanan, 2023 vizyonunun değerlendirilmesi ve Bodrum’da yapılacak uygulamalar ve projelerle ilgili çalıştaya, 18 komisyon ve moderatörle birlikte komisyonlarda görevli 200 müdür, müdür yardımcısı ve öğretmen katıldı.

Bodrum Anadolu Lisesi ve Şehit Türkmen Tekin Anadolu İmam Hatip Anadolu Lisesindeki programda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği yol haritası doğrultusunda eğitim politikasını planladıklarını söyledi.

Geçin, “Öğrencilerin yaradılıştan gelen kabiliyetleri çerçevesinde eğitim almalarını destekleyen, bir ufuk açarken aynı zamanda rehberlik eden, milli ve manevi değerlerin ışığında, bireyleri sevgide ve iyilikte birleştiren, ötelemeyen, kaynaştıran, çağın ve ülkemizin ihtiyaçlarına odaklı bir anlayışı kucaklıyoruz.” diye konuştu.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikBodrum’dan Yunanistan’a deniz süngeri ihracatı
Sonraki İçerikBodrum Kış Trofesi Sona Erdi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here