bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Kaynar: “İşe Turgutreis’ten başlayacağım”

Kaynar: “İşe Turgutreis’ten başlayacağım”
REKLAM ALANI

Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Kaynar, Turgutreis’in çok büyük sorunları olduğunu belirterek; “her gittiğim yerde söylüyorum. Turgutreis’in bu hali içimize hiç sinmiyor. İşe Turgutreis’ten başlayacağım” dedi.

Kaynar; “Kesinlikle içime sinmiyor. Turgutreis’e yönelik özel bir çalışma yapıyoruz. Burada sadece vatandaşları ziyaret etmiyoruz. Sorunları yerinde gözlemliyoruz.Mesela arıtmayla ilgili çok büyük bir sorun var.

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar ekibiyle birlikte seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Turgutreis’te bir çok yeri ziyaret eden Kaynar, sorunları da yerinde inceliyor.
Bodrum’un en büyük mahallelerinden Turgutreis’in ilçe olacak kapasitesi olduğunu ancak devasa sorunlarla boğuşmaktan bir türlü ayağa kalkamadığını belirtti.

Turgutreis’in mevcut durumuna çok üzüldüğünü belirten Kaynar; “Kesinlikle içime sinmiyor. Turgutreis’e yönelik özel bir çalışma yapıyoruz. Burada sadece vatandaşları ziyaret etmiyoruz. Sorunları yerinde gözlemliyoruz.

Mesela arıtmayla ilgili çok büyük bir sorun var. Tüm arıtma çökme sistemiyle biraz bekletilip daha sonra denize deşarj ediliyor. Yazık değil mi? Bu kadar büyük bir beldeye bu ilkellik yakışıyor mu? Denizimizi kirletmeye hakkımız var mı? O deniz kirlendiğinde sadece Turgutreis’in değil bütün Bodrum Yarımadası’nın denizi kirletiliyor.

Turgutreis Bunu Haketmiyor

Kaynar: Sadece arıtma mı? Yollarındurumuna ne demeli? Ya Pazar yeri? Maalesef Turgutreis unutulmuş. Turgutreis bunu haketmiyor.

Kusura bakmayın ama buna kimsenin hakkı yok. Foseptik çukurları taşıyor, caddelere akıyor. Çocuklar o sokaklarda oyun oynuyor. Foseptik yüzünden her yer kokuyor, yazın sivrisinekten geçilmiyor. Halkımın sağlığıyla kimse oynayamaz. Sadece arıtma mı? Yolların
durumuna ne demeli? Ya Pazar yeri? Maalesef Turgutreis unutulmuş. Turgutreis bunu haketmiyor. Ben Göltürkbükü Belediye Başkanlığım sırasında yaptığım arıtma sistemiyle Başbakan’dan ödül aldım. O arıtma 200 bin kişiye hizmet verecek kapasitede. Hatta şu anda ihtiyaç olmadığı için yarım kapasite çalışıyor. Göltürkbükü’nde yaptıklarımız ortada. Alt yapı benim işim” dedi.

Halil İbrahim Kaynar meclis üyesi adayları içinde işinin ehli, uzman kişiler olduğunu belirterek;
“Gerçekçi projelerle halkımın karşısına çıkıyorum. Başkan seçilmek için atıp tutmuyorum. Ne yapacaksak onun sözünü veriyorum. Gittiğim her yerde de söylüyorum. Seçildiğimiz takdirde işe Turgutreis’ten başlayacağız” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ