1964 Yılı Mezunu Öğretmenler Bodrum’da buluştu

0
47

Nevşehir Kız Öğretmen Okulu 1964 yılı mezunu 160 öğretmen Bodrum’da buluştu. Geçtiğimiz hafta sonu Bitez deki İsses motto bara gelen emekli öğretmenler, burada gönüllerince güzel bir gece geçirdiler.
Bundan 5 yıl önce internet üzerinden görüşmeye başladıklarını anlatan Nevşehir Kız Öğretmen Okulu 1964 yılı mezunları, daha sonra da Türkiye’nin çeşitli yerlerinde buluşmaya başlamışlar.
Bu yılda Bodrum’u seçen 160 Nevşehir Kız Öğretmen Okulu 1964 yılı mezunu öğretmen, “hemen hemen hepimiz emekli olduk. Şimdi ise her yıl buluşup eski günleri yağdediyoruz.” dediler.
Eğlenmek için geldikleri İses Motto Bar’da güzel bir gece geçiren, öğretmenler buradan mutlu bir şekilde ayrıldılar.

 

 

Paylaş
Önceki İçerikBECERİLERİNİ TANITTILAR
Sonraki İçerikİş Ortağı Oldular, Sonra da Evlendiler 
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here