15 BİN İMZA KILIÇDAROĞLU’NA TESLİM EDİLDİ

0

Geçtiğimiz günlerde CHP Bodrum İlçe başkanlığı tarafından Bodrum’un farklı mahallelerinde başlatılan “Şeker Fabrikaları Satılmasın” imza kampanyasında toplanan imzalar Ankara’ya ulaştı.
CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen ve yönetim kurulu üyeleri toplanan bu imzaları ve vatandaşlardan aldıkları duygu ve düşünceleri ilgili makamlara iletmek üzere Ankara’ya giderek CHP Genel Merkezinde birtakım ziyaretlerde bulundular.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu da ziyaret eden CHP Bodrum İlçe başkanı Recai Seymen ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldıkları grup toplantısında, yapılan kampanya sonunda bir hafta içinde toplanan 15 Bin imzayı iki klasör halinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na iletti.
Dosyaları Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen’den teslim alan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu yapılan çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarda emeği geçen tüm partilileri kutlayarak teşekkür etti.
Geçen hafta boyunca CHP Bodrum İlçe başkanlığı tarafından Bodrum’un farklı mahallelerinde başlatılan “Şeker Fabrikaları Satılmasın” imza kampanyasında yoğun bir katılım gerçekleşmiş ve Bodrum’da yaşayan vatandaşlar yoğun ilgi göstermişti.
CHP Genel Merkeze ve İlgili bakanlıklara iletilmek üzere düzenlenen imza kampanyasında bugüne kadar 15 Bin 100 imza toplanmıştı.

Paylaş
Önceki İçerikNisan ayının ilk tanıtım durağı Azerbaycan
Sonraki İçerikBodrum’da astsubay FETÖ’den tutuklandı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here