bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

100 güne 100 kitap

REKLAM ALANI

Beçin İlkokulu anasınıfı A şubesi öğrencileri sınıf öğretmenleri Kader Duman rehberliğinde 25 Eylül 2018 tarihinde başlamış oldukları ‘100 güne 100 kitap ‘ eTwinning projesi kapsamında aileleriyle beraber okudukları kitapları Milas İlçe Halk Kütüphanesine ve Milas Çocuk Kütüphanesine bağışladılar.

Öğrencilerin hayal dünyasının gelişmesi , kelime dağarcığının artması ve kitap sevgisinin aşılanması için yürütülen proje kapsamında öğrenciler Milas Çocuk Kütüphanesine üye oldular. Ebeveynler 100 gün boyunca evde çocuklarına hikaye kitabı okudular . Kitaplar için kumbara ve kitap çantası oluşturuldu.

Hikaye kitapları ailelerin hazırlamış olduğu karakterlere uygun kostümlerle canlandırıldı. Anneanneler , babaanneler ve dedeler sınıfta hikaye kitabı okudular. Milas İlçe Halk kütüphanesinde gönüllü olarak çalışan psikolog Aynur Öztürk eşliğinde ‘ kitapla drama ve oyun ‘ etkinliği geliştirildi.

Ebruli sanatı ile kitap ayracı oluşturuldu. Kumbarada biriken paralar ile proje ortağı olan Kütahya Hediye Güral anaokulundaki öğrencilere hikaye kitabı alınarak gönderildi

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ