10. YIL İÇİN MUHTEŞEM PROGRAM

0
40

Bitez Yalısının yaz-kış vazgeçilmez mekanı olan The Lemon Tree Bitez Restoranın 10. yılı kutlama programı görsel şölene dönüştü.
Bundan 10 yıl önce yerli ve yabancı turistlere hizmet  vermeye başlayan ünlü işletmede geçtiğimiz hafta sonu kutlama programı düzenlendi.
İşletme sahibi Mustafa Akkoyun’un büyük bir heyecan ve titizlikle hazırladığı program Hollandalı turist Nick yaptığı ışıklı fly board gösterisi ile başladı. Davetlilerin ve misafirlerin hayranlıkla izlediği fly board gösterisinin ardından pop müziğinin prensesi Bilge Nihan sahne aldı. Yaklaşık 500 kişinin katıldığı gecede, Bilge Nihan’ın seslendirdiği şarkılarla eğlenceli saatler yaşandı.
Kutlama gecesinde bir konuşma yapan Mustafa Akkkoyun, bu anlamlı gecede kendilerini yalnız bırakmayan konuklarına teşekkür etti. Kaliteli hizmet vermeyi en üst düzeyde sürdüreceklerini ifade eden Mustafa Akkoyun bir marka haline geldiklerini, yerli ve yabancı müşterileri ile daha nice 10 yıllar geçirmek istediklerini ifade etti.
10. yıl pastasının kesilmesinin ardından kutlama programı havai fişek gösterisi ile geç saatlere kadar devam etti.

Paylaş
Önceki İçerikPolis Hanutçuluğa Karşı Harekete Geçti 
Sonraki İçerikTUI – Bodrum işbirliği yapacak 
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here