‘10 Kasım Atatürk’ü Anma Fotoğrafları Sergisi 

0
45
Hanri Benazus’un özel koleksiyonundan ‘10 Kasım Atatürk’ü Anma Fotoğrafları Sergisi ve İmza Günü’, 9-18 Kasım tarihlerinde Oasis’te ziyaretçiler ile buluşacak. Hanri Benazus’a ait beş bin adetlik Atatürk fotoğrafları koleksiyonundan, en özel fotoğrafların yer alacağı sergi 9 Kasım Cuma günü açılacak.
Tarihe ve kültürel değerlere her daim önem veren Oasis Bodrum Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü kapsamında özel bir sergiye ev sahipliği yapacak. En büyük Atatürk Fotoğrafları koleksiyonuna sahip olan Hanri Benazus’un özel koleksiyonundan fotoğrafların yer alacağı sergi, 9-18 Kasım 2018 tarihleri arasında Oasis Hurmalı Cadde’de ziyarete açılacak.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 80. ölüm yıldönümünün anılacağı bu özel sergide, ziyaretçiler Atatürk’e ait en özel fotoğrafları görme fırsatını yakalarken, yaşanılan o anlara şahitlik edecek. Atatürk konulu birçok kitap yazmış olan ünlü yazar Hanri Benazus, sergi boyunca alanda kitaplarını imzalayacak.
Atatürk’ün büyük bir özlem, sevgi ve saygı ile anılacağı 10 Kasım 2018 Cumartesi günü, saat 12:00’de, Bodrum Marmara Koleji öğrencileri Oasis Gösteri Meydanı’nda Atatürk’ün en sevdiği şarkıları seslendirecek ve solo performans gerçekleştirecek. Bodrum Çocuklar Evi Anaokulu öğrencileri ve alışveriş merkezinin minik ziyaretçileri Atatürk resimli broş çalışması yapacak. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk’ün en sevdiği şarkılar dinletisi Oasis Gösteri Meydanı’nda Atatürk portresi eşliğinde gün boyunca sürecek.

Paylaş
Önceki İçerikEksikleri tamamlayarak, AK Partiyi başarıya taşıyacağız…
Sonraki İçerikBODRUMSPOR, NAMAĞLUP UŞAKSPOR’U KONUK EDECEK
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here