bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

‘10 Kasım Atatürk’ü Anma Fotoğrafları Sergisi 

‘10 Kasım Atatürk’ü Anma Fotoğrafları Sergisi 
pisisoft
Hanri Benazus’un özel koleksiyonundan ‘10 Kasım Atatürk’ü Anma Fotoğrafları Sergisi ve İmza Günü’, 9-18 Kasım tarihlerinde Oasis’te ziyaretçiler ile buluşacak. Hanri Benazus’a ait beş bin adetlik Atatürk fotoğrafları koleksiyonundan, en özel fotoğrafların yer alacağı sergi 9 Kasım Cuma günü açılacak.
Tarihe ve kültürel değerlere her daim önem veren Oasis Bodrum Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü kapsamında özel bir sergiye ev sahipliği yapacak. En büyük Atatürk Fotoğrafları koleksiyonuna sahip olan Hanri Benazus’un özel koleksiyonundan fotoğrafların yer alacağı sergi, 9-18 Kasım 2018 tarihleri arasında Oasis Hurmalı Cadde’de ziyarete açılacak.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 80. ölüm yıldönümünün anılacağı bu özel sergide, ziyaretçiler Atatürk’e ait en özel fotoğrafları görme fırsatını yakalarken, yaşanılan o anlara şahitlik edecek. Atatürk konulu birçok kitap yazmış olan ünlü yazar Hanri Benazus, sergi boyunca alanda kitaplarını imzalayacak.
Atatürk’ün büyük bir özlem, sevgi ve saygı ile anılacağı 10 Kasım 2018 Cumartesi günü, saat 12:00’de, Bodrum Marmara Koleji öğrencileri Oasis Gösteri Meydanı’nda Atatürk’ün en sevdiği şarkıları seslendirecek ve solo performans gerçekleştirecek. Bodrum Çocuklar Evi Anaokulu öğrencileri ve alışveriş merkezinin minik ziyaretçileri Atatürk resimli broş çalışması yapacak. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk’ün en sevdiği şarkılar dinletisi Oasis Gösteri Meydanı’nda Atatürk portresi eşliğinde gün boyunca sürecek.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ