1. Cumhuriyet Futbol Turnuvası Sona Erdi

0

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Gençlik Kolları tarafından düzenlenen 1. Cumhuriyet Futbol Turnuvası oynanan final müsabakalarıyla sona erdi.
20 takımın katıldığı turnuvada 5’er takımdan oluşan 4 grupta toplam 80 müsabaka gerçekleşirken, final karşılaşmalarında ise 8 müsabaka gerçekleşti. Bitez Arena Halı Sahasında gerçekleşen turnuvanın 3’üncüsü Sebastian Clup takımını 3-2 mağlup eden Bodrum Beşiktaşlılar Derneği olurken, final karşılaşmasında ise Yalıkavak Gençlik takımını 4-1 mağlup eden Bodrumspor Yönetim takımı turnuvanın şampiyonu oldu.
Final karşılaşmalarından sonra düzenlenen ödül törenine CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, CHP Muğla İl Gençlik Kolları Başkanı Bekir Perçin, CHP Bodrum Gençlik Kolları Başkanı Alkım Denizaslanı ve turnuvaya katılan diğer takımlar ile vatandaşlar katıldı.
Turnuvada ilk üçe giren takım oyuncularına plaket ve madalya taktim edilirken, turnuvanın şampiyonu Bodrumspor Yönetim takımına şampiyonluk kupası CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen ve Bodrum Belediye Başkan yardımcısı Taner Uslu tarafından verildi.
Turnuvanın final müsabakalarını ise eski Süper Lig hakemi Mehmet Fatih Gökçe yönetti.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum, Kuzey Afrika tozlarının etkisi altında
Sonraki İçerikStart-in Bodrum Nisan’da başlıyor
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here