Senses Hotel Hizmete Girdi

0
1

Meeting Point Hoteller Türkiye Genel Müdürü Ahmet Pandır, “Sezonda Bodrum’a 100 bin Alman turist getireceğiz, sezon sonuna kadar bu rakam Türkiye’de

1 milyona ulaşacak” dedi.

MP (Meeting Point) Hoteller grubu tarafından geçtiğimiz hafta Kumbahçe Mahellesi Atatürk Caddesinde hizmete giren Senses Hotel’e muhteşem açılış töreni yapıldı.

Törende konuşma yapan MP Hoteller Türkiye Genel Müdürü Ahmet Pandır, “Şu ana kadar Bodrum’a 100 bin Alman turist getiriyoruz, sezon sonuna kadar bu rakam Türkiye’de 1 milyona ulaşacak. Dünya’da şu ana kadar 70 otelimiz oldu. Bu rakam Türkiye’de 12. Avrupa’dan getirdiğimiz turistlerin yüzde 90’nını Alman turistler oluşturuyor. Gerisi ise Hollanda, Finlandiya İsveç ve İçvicre vatandaşları oluyor. Önümüzdeki yıllarda bu rakamlar çok daha fazla artacak” dedi.

Labranda TMT Otelin Genel Müdürü Cemil Moralılar ise açılışta yaptığı konuşmada, “Bodrum’a yeni bir otel kazandırdığımız için grubumuz adına mutluyum. Açılan her hotel, Bodrum’a ve Türkiye’ye daha fazla turist gelecek demektir.” diye konuştu.

Turizmcilerin, çeşitli gıda firması yöneticilerinin, yerli, yabancı davetlilerin katıldığı açılışta, tüm davetliler, otelin doyumsuz manzarası karşısında şaşırdı. 56 sofistike geniş ve aydınlık odaya sahip D+Senses Hotel’e 14 yaşından küçük konuk kabul edilmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.