Arda Turan’ın Tatili, Bina Çökmesi Haberiyle Zehir Oldu

0
1

Başakşehirli futbolcu Arda Turan ve eşinin tatili, İstanbul’da dün çöken binanın haberini almasıyla zehir oldu. Arda, gün boyunca gelişmeleri telefonla takip etti.
Başakşehirli futbolcu Arda Turan ile oğulları Hamza Arda’ya 5.5 aylık hamile olan eşi Aslıhan Doğan, Bodrum’da görüntülendi. Mutlu pozlar veren ikilinin tatili, İstanbul’dan gelen haberle zehir oldu.
GELİŞMELERİ BÜTÜN GÜN TELEFONLA TAKİP ETTİ
Arda Turan, Beyoğlu-Sütlüce’deki arazisinin üzerine otel yaptırıyordu. Temel atma çalışması yapılan inşaat alanının yanındaki 4 katlı bina dün çöktü. Arda Turan gelişmeleri gün boyunca telefonla takip etti.
AÇIKLAMA YAPMIŞTI: BENİM RUHSATIM VAR
Arda konuya ilişkin sorulara, “Benim bütün ruhsatım ve izinlerim var. Yaşanan olayın benimle bir ilgisi yok” yanıtını vermişti.
BİNA SAHİBİ ARDA’YI SUÇLADI
Çöken binanın sahibi Emin Ertürk, ”Arda Turan burada kardeşi adına bir otel inşaatına başladı. İstişare ettik uyardık söyledik, fotoğraflar gösterdik. Belirgin bir şekilde açılmalar oldu. Ben onları da uyardım. Bina benim. Orada kiracılar var. Tek sevindiğim orada kimsenin olmaması şu an. Mal bile ikinci derecede bu durumda. Şu an canımız kurtuldu ona seviniyoruz” diye konuşmuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.